تبلیغات
تفریحی68 - مطالب اردیبهشت 1391
از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
غـذاهای ابتـکاری برای تحریـک اشتـهای کودکان
یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 ساعت 12:15 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

عکس: بهترین خطای دید ۲۰۱۲
یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 ساعت 12:07 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

اگر به لبه های تصویر نگاه کنید یا چشمتان را روی آن بچرخانید، به احتمال زیاد شما هم می توانید حرکت این ستاره دریایی را ببینید. البته،  این تصویر ثابت است و هیچ حرکتی هم در آن اتفاق نمی افتد. مانند همه خطاهای بصری،  این که می بینید ستاره دریایی درون این تصویر می چرخد، خطایی است که مغز شما در پردازش اطلاعات بصری مرتکب آن می شود. در واقع مغزتان فریب می خورد و گزارش می کند چیزی را دیده، که اصلا اتفاق نیفتاده است.


این تصویر توسط کایا نوآ، که در واقع نام مستعار نقاش حیات وحش، جو هاتمن است، خلق شده است. مسابقه خطاهای بصری هر ساله توسط جامعه همبستگی عصبی و با هدف عمومی سازی تلاش های محققین در زمینه خطاهای بصری برگزار می شود.یک مقایسه بی طرف Android vs ios
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 11:55 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


یکی از بحثهایی که بین کاربران دستگاه های موبایل شامل تلفن همراه و تبلت وجود دارد بحث بر سر توان فنی اندروید و iOS است و هر یک از طرفین دعوا هم دلایلی برای خود دارند. طرفداران اپل معتقد به کیفیت و کارایی iOS و طرفداران اندروید باز بودن و عدم قید و بندهایی که بر روی iOS است و اندروید از آن بهره میبرد را به رخ می کشند.
اما واقعا” کدام یک از این سیستمهای عامل موبایل کارامدتر هستند؟

به ادامه مطلب بروید ...
ادامه مطلب

برچسب‌ها: اندروید و ios ,

آهنگ جدید و زیبا شهاب رمضان و بهنام صفوی به نام دیونه بازی
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 11:41 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


MP3 128

دانلود

منبع : موزیک باران

مرتبط با: موزیک ,


تک عکس از هنرمندان
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 11:37 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


عکسهای پسرها وتقلب در امتحان
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 03:11 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

کاریکاتور رانندگی زنان در عربستان
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 03:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

مرتبط با: کاریکاتور ,

دریای عجیبی كه در قرآن آمده را ببینید
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 02:56 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

در شهر توریستی اسكاگن این زیبایی را می‏توان در سجیه دید، این شمالی‏ترین شهر دانماركیهاست، جایی كه دریای بالتیك و دریای شمال بهم میپیوندند. دو دریای مختلف با هم یكی نمی‏شوند و بنابرین این راستا بوجود می‏آید.

سورة مباركه الرحمن

مَرَجَ الْبَحْرَینِ یلْتَقِیانِ (۱۹) بَینَهُما بَرْزَخٌ لا یبْغِیانِ (۲۰) فَبِأَی آلاءِ رَبِّكما تُكذِّبانِ (۲۱) یخْرُجُ مِنْهُمَا اللُّؤْلُؤُ وَ الْمَرْجانُ (۲۲)

دو دریا را به گونه‏ای روان كرد كه با هم برخورد كنند. (۱۹) اما میان آن دو حد فاصلی است كه به هم تجاوز نمی‏كنند. (۲۰) پس كدامین نعمتهای پروردگارتان را انكار می‏كنید؟(۲۱) از آن دو، مروارید و مرجان خارج می‏شود. (۲۲)

سوره مباركه فرقان آیه ۵۳:

«و هو الذی مَرَجَ البحرینِ هذا عَذبٌ فُراتٌ و هذا مِلحً اُجاجً وَ جَعَلَ بَینَهما بَرزَخا و حِجراً مَهجوراً»

و اوست كسی كه دو دریا را موج زنان به سوی هم روان كرد این یكی شیرین و آن یكی شور و تلخ است ومیان آندو حریمی استوار قرار داد.


مرتبط با: احکام و مذهبی ,

راه هایی برای اینکه بیشتر و عمیق تر در قلب عزیزتان نفوذ کنید
شنبه 30 اردیبهشت 1391 ساعت 02:50 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


● نقاب را بردار

این که همان طور باشی که هستی کار سختی است؟ پس چرا بیشتر اوقات در حال بازی کردن نقشی هستی که اصلا شباهتی به ویژگی های خودت ندارد؟ تا کی می توانی نقش یک آدم کامل که هیچ عیب و ایرادی ندارد را بازی کنی؟ اگر روزی خسته شدی و ناگهان فشار مدت ها سکوت را روی شریکت خالی کردی، فکر نمی کنی با این کار او را بیشتر شوکه می کنی؟ بدون این که ترس از دست دادن همراهت را داشته باشی صادقانه و با جسارت از عقاید و احساس هایت حرف بزن و به او نشان بده که چه دیدگاهی در مورد او و زندگی ات داری حتی اگر نظرت مخالف دیدگاه های او باشد نترس، چون وقتی با قدرت موضع گیری ات را مشخص می کنی و فریاد می زنی که وجود داری، زیبایی بیشتری را برای شریکت به وجود می آوری اما اگر یک خانم هستید باید یک راز کوچک را هم بدانی. بیشتر خانم ها به دلیل روحیات خاصی که دارند در نخستین ملاقات ها همه احساسات خود را بیرون می ریزند و هرچیزی که به ذهن شان می رسد را برای شریک شان بازگو می کنند. دست نگه دارید، چون شما سال های سال فرصت دارید که در کنار هم زندگی کنید و از سرگرمی ها و احساسات تان حرف بزنید. نکته کلیدی ما به شما قدری پیچیده بودن است. از روی این ویژگی به سادگی رد نشوید و سعی کنید برای مرد زندگی تان قدری مبهم باشید. بگذارید او به تدریج کشف تان کند.

● وقتی عشق همه زندگی ات می شود

مردان حتی آن هایی که واقعا عاشق یک زن می شوند تنها بخشی از ذهن و زندگی خود را درگیر یک ارتباط می کنند اما زنی که عاشق شد همه زندگی اش صرف عشقی می شود که درگیرش شده است. مگر نمی خواهی همراه و شریکت را عاشق خودت کنی؟ پس برای شروع یاد بگیر که کمتر در مورد احساست با یک مرد صحبت کنی و اصلا لازم نیست هر احساس و واکنشی که نسبت به ارتباطت داری را بی پرده برایش بیان کنی. شما کارهای دیگری هم داری که در کنار عشق به شریکت باید انجام دهی. شاید این یک حقیقت تلخ برای خانم ها باشد اما تحقیقات روان شناسان نشان داده، که هرچقدر زنان بیشتر حرف بزنند و از احساس های شان صحبت کنند و از همه بدتر همه زندگی شان را وقف عشق به شریک شان کنند، به همان میزان یک مرد را بیشتر از خودشان دور کرده اند.


● وقتی مرد دیگر عاشق نیست

محبت یک موضوع ۲ طرفه است و تعادل زمانی به وجود می آید که شما به همان اندازه ای که محبت دریافت می کنید به همان میزان هم محبت و عشق هدیه بدهید. هدیه خریدن، مهمان کردن شریک تان به شام یا سورپرایز کردن شریک تان اگر از سمت یک مرد باشد خوب و طبیعی است اما اگر این رفتارها از طرف یک زن به صورت پشت سر هم و همیشگی انجام شود هیچ ارزشی ندارد. چون هدیه دادن یک ویژگی مردانه به حساب می آید و اگر یک خانم بیش از اندازه ای که شریکش به او محبت می کند، به او عشق بورزد دیر یا زود مرد زندگی اش را از خود دور می کند و دکمه عشق یک باره در مرد خاموش می شود.وقتی یک زن بیش از اندازه به شریکش محبت کند مرد او را مانند مادرش فرض می کند و یادتان باشد هیچ مردی نمی تواند عاشق مادرش شود بلکه فقط می تواند دوستش داشته باشد. پس یاد بگیر که در عشق از شریکت جلوتر قدم بر نداری. از این که مرد زندگی تان برای تان هدیه می خرد یا برای تان وقت می گذارد شرمنده نشوید و به فکر جبران نباشید چون مردان با انجام این کارها احساس قدرت مردانه بیشتری حس می کنند.


● قبل از قلب، ذهنش را تسخیر کن

در شروع یک آشنایی بهتر است خوب به رفتار و واکنش های شریکت دقت کنی تا روحیات او را بیشتر بشناسی. از کسانی که او را می شناسند در مورد سرگرمی ها و سلایقش صحبت کن و نقاط اشتراک خودت و او را کشف کن. به دنبال این باش که شریکت از چه چیزی خوشش می آید و از چه کارها و رفتارهایی بیزار است. سعی کن شنونده خیلی خوبی برای شریکت باشی چون آدم ها بیشتر جذب کسانی می شوند که مطمئن باشند حرف های شان شنیده و درک می شود. وقتی به حرف های شریکت توجه کنی به تدریج شعله یک عشق را در او ایجاد خواهی کرد که برای همیشه ماندنی است. به او نشان بده که برایش اهمیت داری و مهم ترین شخص زندگی ات در او خلاصه می شود. وقتی با او به رستورانی می روی و او مشغول صحبت کردن می شود، هرگز صحبت هایش را قطع نکن حتی اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مکالمه شریکت را قطع نکن و با اینکار مطمئن باش که او را بیشتر به سمت خودت جذب کرده ای.


● عشق زوری نیست!

بیشتر زوج ها یکدیگر را به دلیل نداشتن حس های رمانتیک سرزنش می کنند. جملاتی مثل « تودیگر عاشقم نیستی»، «به من احساس داشته باش» جملات متداولی در بین زوج های جوان است. اجازه بدهید که شریک تان، خودش باشد و از او نخواهید که به خاطر خوشایندی شما واکنش هایی را نشان بدهد که در وجودش نیست. اگر این فرصت را به شریک تان بدهید که نقش خودش را بازی کند، به تدریج می توانید با ایجاد فضای آرامی که ایجاد کرده اید، عشق را هم بین خودتان به وجود بیاورید.


● کنترل نامحسوس یادت نره

کیفیت ارتباط با شریکت را بالا ببر و طوری رفتار کن که او خیالش راحت باشد که در شرایط سخت و زمان هایی که به شما نیاز دارد، در کنارش هستی. اگر می خواهی شریکت را تحت کنترل داشته باشی و مراقب رفتارهایش هستی، باید طوری ماهرانه این کار را انجام دهی که او حس نکند. این احساس را در شریکت به وجود بیاور که بودن با او برای شما همراه با لذت و آرامش است و وقتی شریکت مطمئن شد که وجودش موجب آرامش شماست، به تدریج عشق خودش را به شما نشان خواهد داد. در این بین تعریف کردن، خیلی می تواند به بهتر شدن ارتباط تان کمک کند. یادتان باشد تعریف و تمجید صرفا از سمت مردان نیست. همانطور که یک خانم از تعریف شریکش راضی می شود یک مرد هم با تعریف و تحسین شریکش انرژی بیشتری دریافت می کند و بله! درست حدس زدید! با تعریف شریک تان عاشق تر می شود.


● فقط خودت بودن کافی نیست

این که در حال حاضر چه ظاهری داری یا در چه جایگاه اجتماعی قرار داری مهم نیست! مهم ترین چیز این است که چه طرز فکری در مورد خودت داری. وقتی در مورد خودت اعتماد به نفس کافی داشته باشی و با شجاعت دیدگاه ها و علایقت را مطرح کنی، شریکت را مجذوب خودت می کنی. باید بدانی نقاط قوت و ضعفت کجاست و یک نکته مهم این که کمی شوخ طبعی را چاشنی ارتباطت کن. این ویژگی مردانه یا زنانه نیست و همه افراد از هم صحبتی با کسانی که شوخ طبع هستند، لذت می برند به خصوص اگر آن فرد شریک زندگی شان باشد، شادی و عشق بیشتری را تجربه خواهند کرد اما زیاد خندیدن هم خیلی خوب نیست و زیبایی شما را از بین خواهد برد. عشق منتظر شماست اما برای رسیدن به زیباترین هدیه هستی باید قدری بیشتر تلاش کرد. این یک راه یکطرفه نیست. یادت باشد!

مرتبط با: پزشکی و سلامت ,

سری جدید عکس های سحر جعفری جوزانی
جمعه 29 اردیبهشت 1391 ساعت 06:53 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


به ادامه مطلب بروید...
ادامه مطلب


xpango چیست ؟
جمعه 29 اردیبهشت 1391 ساعت 05:58 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


xpango یه سایتی که iphone ، LCD ، ps3 ، xbox و یا هر چیزی که رویاهای شماست رو مجانی بهتون میده .

امتحانش ضرری نداره .

برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.xpango.com?ref=92716120

برای توضیحات بیشتر درباره سایت به ادامه مطلب بروید ...
ادامه مطلب
بدون شرح ((:
جمعه 29 اردیبهشت 1391 ساعت 04:36 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


قفل‌گذاری بر روی گوشی با روش تشخیص چهره
جمعه 29 اردیبهشت 1391 ساعت 03:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )

نرم افزار FaceLock for apps یک نرم افزار بسیار جالب و کاربردی است. با استفاده از این نرم افزار میتوانید قفل صفحه گوشی خود را با چهره خود باز کنید. نرم افزار FaceLock for apps این قابلیت را نیز دارد که بر روی نرم افزارها و بازیهای شما قفل گذاری کند و فقط با تشخیص چهره شما نرم افزار یا بازی اجرا شود.
این نرم افزار برای گوشی های اندروید می باشد

دانلود
رمزفایل:www.tafrihi68.mihanblog.comسری جدید عکس های آناهیتا نعمتی
جمعه 29 اردیبهشت 1391 ساعت 12:01 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب بروید ...
ادامه مطلب


عشق ورزیدن به خانواده در دنیای حیوانات
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 ساعت 11:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست hesam hesami | ( نظرات )


برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب بروید ...
ادامه مطلب
مرتبط با: عکس حیوانات ,
 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :